טור אישי

משולחן המנכ"ל

06.04.20

עובדות ועובדים יקרים,

 

בימים אלו העולם כולו חווה טלטלה אדירה בעקבות משבר הקורונה. אי הוודאות והדאגה תפסו מקום מרכזי בחייהם של אזרחים רבים, אשר חוששים לעתידם הבריאותי והכלכלי ומייחלים לחזור לשגרה בהקדם האפשרי.

 

שופרסל, בהיותה רשת הקמעונאות הגדולה בישראל, מוגדרת כמקום עבודה חיוני. לרשת תפקיד מרכזי בהתמודדות המדינה עם המשבר בשל יכולתה לספק מזון, תרופות ומוצרי צריכה חיוניים נוספים.

 

משבר הקורונה הדגיש ביתר שאת את היותכם עובדים נאמנים, מקצועיים ומסורים אשר רואים לנגד עיניהם את הלקוח וצרכיו השונים.

למן הרגע שהחלה הבהלה הציבורית התגייסתם מייד וללא היסוס לתת את כל כולכם, על מנת לשרת את לקוחותינו המודאגים בצורה הטובה ביותר. כל אגפי החברה עובדים ימים כלילות בכדי לאפשר שירות רציף ומיטבי.

העומסים בסניפים ובאונליין בתקופה זו הינם חסרי תקדים, ועבודתכם המקצועית היא שמאפשרת לעמוד בביקושים הרבים בהצלחה.

 

אתם הפנים היפות של ישראל, אנשים אשר ברגע של משבר נרתמים לשרת את הציבור תוך הפגנת סולידריות ורעות, ועל כך אנו כולנו מודים לכם.

 

כבכל שנה, גם השנה תכננתי להמשיך במסורת של סיורי הסניפים לקראת החג. אני מצר על כך שביקוריי בסניפים נקטעו בשל הנחיות משרד הבריאות. הייתי שמח ללחוץ לכל אחד ואחת מכם את היד ולהודות באופן אישי על התרומה והעבודה הקשה לכל אורך השנה, ובפרט על העבודה יוצאת הדופן בתקופה מורכבת זו.

 

חג הפסח השנה מגיע בשיאו של משבר עולמי, וכל שנותר לי הוא לאחל לכולנו שנדע ימים רגועים מאלו, שהשגרה תחזור במהרה למחוזותינו, שנמשיך לקצור את פירות עבודתנו הברוכה, והכי חשוב – בריאות איתנה לכם ולבני משפחתכם!

 

 

חג פסח שמח,

 

איציק אברכהן

מנכ"ל שופרסל