במגמת צמיחה

10 דברים שלא ידעתם על שופרסל SUPREME – מועדון הלקוחות החדש שלנו

21.01.22

מהו מועדון 'שופרסל SUPREME' ואיך הוא יכול לחסוך ללקוחות שלנו אלפי שקלים בשנה ולפנק אותם בהטבות שמותאמות להם אישית? הצצה ראשונה למועדון הלקוחות החדש של הקבוצה, שמשנה את כללי המשחק בעולם הקמעונאות הישראלי

 

בימים אלו נצבעים הסניפים והאתרים הדיגיטלים של שופרסל בקשת צבעונית שמשלבת את צבעי הפורמטים והמותגים של הקבוצה. הסיבה: השקת 'מועדון שופרסל SUPREME' – מועדון לקוחות חדש ומרגש שהולך לעשות מהפכה שטרם נראתה בעולם מועדוני הלקוחות בישראל.

כולנו יודעים שלקוחות שופרסל נהנים כבר היום ממגוון הטבות, אבל מועדון SUPREME לוקח צעד גדול קדימה, במטרה שלנו להפוך לבחירה של כל בית בישראל. "אנחנו תמיד בחיפוש אחר הדרך לשדרג ללקוח את חווית הקנייה ולהגדיל את שביעות הרצון של הלקוחות שלנו" מסביר טל בר-זאב, מנהל מועדון הלקוחות של שופרסל. "לקוחות רוצים גמישות ברכישה, הגדלה של ההטבה הכספית בכל קנייה ותחושת שייכות למועדון שמתגמל אותם. מה שעשינו זה פשוט להעביר את השליטה לידיים של הצרכן".

 

אז הנה כל מה שאתם, עובדי שופרסל היקרים, צריכים לדעת על מועדון הלקוחות החדש שלנו!

 

1. ההצטרפות למועדון SUPREME לא עולה כסף. אין עלות הצטרפות, אין עלות שימוש חודשית, אין כלום. פשוט חינם. מה כן צריך לעשות? להקדיש 3 דקות כדי להירשם (כן – גם לקוחות במועדון הקיים), ואת זה אפשר לעשות בקלות באתר, באפליקציה, בסניפים, בפייבוקס ואפילו במענה קולי או בווטסאפ.

 

2. החידוש הגדול: במועדון החדש הלקוח צובר מטבעות SUPREME, שהם מטבעות וירטואליים בעלי ערך כספי אמיתי. בכל קנייה חודשית של מעל 500 שקל בשופרסל או ב-Be , הלקוח מתחיל לצבור מטבעות SUPREME, אותם הוא יכול להמיר בקלות לכסף אמיתי לרכישת מוצרים בקניה הבאה. מהרגע שצוברים, ניתן לממש כהנחה בשופרסל או ב-Be מתי שרוצים.

 

3. מימוש המטבעות: בקבוצת שופרסל ו-BE ובלמעלה מ-150 רשתות ומסעדות. גם כאן יש חידוש ענק! עד היום מימוש נקודות שופרסל היה רק בשופרסל ו-BE. מעתה יוכלו הלקוחות שלנו לקנות עם המטבעות באינספור רשתות אופנה, הנעלה, חשמל ועוד. הלקוח מקבל את הזכות והחופש לבחור כמה, מתי ואיפה לממש את הכסף שחסך על פי צרכיו האישיים (רשימת הרשתות זמינה בפייבוקס).

 

 

4. כמה מטבעות מקבלים ומה יחס ההמרה? תלוי. כאן יצרנו מערכת המרה פשוטה להבנה. העיקרון פשוט: בכל קנייה של לקוחות המועדון החדש מעל 500 ₪ בחודש צוברים מטבעות: כל 1 ₪ שווה 1 מטבע SUPREME.  אבל זו רק ההתחלה. משלמים בכרטיס אשראי שופרסל? על כל 1 ₪  קניה תקבלו 2 מטבעות SUPREME וגולת הכותרת: אם גם משלמים בכרטיס אשראי שופרסל וגם קונים את מוצרי מותג שופרסל, אז על כל 1 ₪  קניה מקבלים 3 מטבעות SUPREME. המשמעות: ללקוח ניתנת אפשרות לצבור עד פי 3 מטבעות SUPREME ולהרוויח הרבה יותר. כל 100 מטבעות שנצברו שווים 1 ₪ לקניות בקבוצת שופרסל או בכ-150 רשתות ומסעדות באמצעות פייבוקס.

 

5. שיתוף פעולה חדשני עם פייבוקס. לראשונה בישראל, יצרנו חיבור קל ומהיר בין מועדון SUPREME לארנק הדיגיטלי PayBox.  לקוחות מועדון SUPREME יכולים לעקוב אחרי צבירת המטבעות שלהם בכל רגע נתון, באתר או באפליקציה של שופרסל וגם באפליקציית PayBox. מכאן, הם חופשיים לנהל את יתרת המטבעות, להמיר אותם בלחיצת כפתור ולהשתמש בכסף שהומר ל-PayBox  באינספור רשתות ומסעדות.

 

6. המועדון החדש פתוח גם למי שאינם מחזיקים בכרטיס אשראי שופרסל. לקוחות האשראי של שופרסל נהנים מצבירה גבוהה יותר על כל קניה ויכולים להרוויח יותר, אבל מספיק להיות חברי המועדון וליהנות מצבירת המטבעות ביחס של 1:1.

 

7. כמובן שלא שכחנו את ההטבות המוכרות והאהובות. אנחנו יודעים שהלקוחות מאוד אוהבים את הקופונים שלנו. רק בשנה האחרונה מומשו יותר מ-17 מיליון קופונים (!) ולכן נמשיך להציע אותם בשיטה חדשנית יותר, שמאפשרת התאמה אישית. כל לקוח ולקוח יקבל קופונים ספציפיים המותאמים להרגלי הקניה שלו. במקביל נמשיך עם מבצעים וצ'קבקים רק לחברי המועדון שלנו בסניפים, באתר האונליין וברשת BE.

 

8. המועדון החדש שווה לכל משפחה אלפי שקלים בשנה. בדקנו את זה בפועל, באמצעות דוגמאות. כך למשל, משפחה של שני הורים ושני ילדים שיקנו בקבוצה ב-2,750 שקל בחודש, ישלמו בכרטיס האשראי שלנו ויממשו קופונים ומבצעים – יכולה לחסוך בשנה 2,700 שקלים. משפחה עם 6 נפשות שקונה ב-4,000 שקל בחודש בקבוצה – יכולה להגיע לחיסכון של 3,480 שקל בשנה. זהו חסכון משמעותי לכל משק בית!

 

 

 

9. את תוכנית הצבירה החדשה למדנו מהטובים בעולם. לצורך בניית מועדון הלקוחות החדש, למדנו מהרשתות הקמעונאיות הגדולות בעולם: אמאזון פריים, וולמארט, טסקו, טארגט וסטארבקס. חקרנו את התוכניות שלהן, ואימצנו את המרכיבים הכי טובים והכי אפקטיביים. תמיד הכי שווה ללמוד מהטובים ביותר!

 

10 .אז מתי מתחילים? ממש עכשיו. התכנית כבר נמצאת באפליקציית שופרסל, באתר שופרסל, בסניפים וב-Paybox ולקוחות SUPREME יוכלו להתחיל לעקוב אחר צבירת המטבעות שלהם, להמיר אותם ולממש. פשוט צריך להכנס לאפליקציה או לאתר להצטרף לתכנית החדשה (גם לקוחות קיימים במועדון) וליהנות מצבירת מטבעות בכל קניה.

 

יותר נוח לכם בסרטון? בבקשה!  כל מה שאתם צריכים לדעת על מועדון SUPREME  החדש